על התוכנית

׳פסגה סייבר' היא תכנית איכותית וראשונה מסוגה בארץ ללימודי מצויינות בתחומי הסייבר, הטכנולוגיה והחדשנות אשר מותאמת לתלמידי בית הספר בכל הגילים. מטרתה העיקרית היא לגדל דור שיכיר וידבר את השפה הטכנולוגית מגיל צעיר ויוכל להשתלב בקלות בכל תחום עשייה טכנולוגי בעתיד.

בתכנית אנו מאתגרים את התלמידים במשימות אישיות במגוון טכנולוגי רחב ומפתחים אצלם את החשיבה היצירתית, היכולות האישיות, הביטחון וההערכה העצמית.

מדי שנה נבחרים מספר נושאים טכנולוגיים מרכזיים שיובילו את השנה, מתוך מטרה להעניק גיוון בלמידה ולחשוף את התלמידים למגוון נושאים רחב, בו כל אחד מהם יוכל להשתלב ולהתפתח.

בין הנושאים שנלמדו: פיתוח אפליקציות, בניית אתרים, תכנות, סייבר, רובוטיקה, IOT, בינה מלאכותית, מציאות מדומה ורבודה, מידענות ועוד.

התכנים מפותחים על ידינו בפסגה, בשיתוף עם גורמים בגופי הביטחון של ישראל וחברות הייטק מובילות. הלימוד מורכב מחלק עיוני תיאורטי רחב שנועד לתת רקע, להציג איך הנושא מסייע בעולם ולפתח את הסקרנות. חלק שני בכל מפגש הוא עבודה עמצאית בלומדות ייחודיות של פסגה, בהן התלמיד מתנסה, חוקר ופותר אתגרים, בליווי מדריך הקבוצה ובקצב אישי. לאחר מכן, התלמידים מתנסים ויוצרים פרוייקטים אישיים בתחומי הטכנולוגיה השונים.

עידוד חשיבה יצירתית

תחושת מסוגלות להצליח ולהצטיין

פיתוח סקרנות ויוזמה

תכנית פסגה סייבר לבתי הספר היסודיים

שנת תשפ"א

התכנית לחטיבות הביניים

שנת תשפ"א
בתכנית פסגה סייבר מקבלים התלמידים בסיס טכנולוגי רחב, נחשפים לשפות תכנות ומתנסים בכלי פיתוח חדשניים. שיטת הלימוד כוללת לימוד עיוני-תיאורטי רחב כדי להבין איך עובדת הטכנולוגיה מסביבנו וכיצד היא תורמת בעולם ולאחריו אתגרים, תרגול מעשי on-hands ויצירת פרוייקטים אישיים.
כל התכנים נמצאים במערכת מודל אישית של התלמיד, המאפשרת גישה מכל מקום, חזרה על החומר בכל תקופת הלימוד והגשת משימות בית. הלימוד העצמאי במפגש נעשה באמצעות לומדה חדישה ואינטראקטיבית המאפשרת לכל תלמיד לעבוד בקצב אישי על פי התקדמותו ורמתו וכן שומרת את התלמידים בקשב וריכוז לאורך המפגש.
תכנית פסגה סייבר פועלת מזה 6 שנים במאות בתי ספר, מתנ"סים ומרכזי מצויינות ולה אלפי בוגרים בכל הארץ. התכנית מאושרת על ידי משרד החינוך כתכנית חיצונית במסלול הירוק ופועלת בשיתוף עם משרד המדע וגופי הביטחון.
הצטרפו אלינו והעניקו לילדים תוכן איכותי וחיוני בעולם טכנולוגי שמתפתח במהירות.

הלימוד נעשה באמצעות לומדה
חדישה ומקוונת

הלימוד נעשה בקצב אישי על פי
התקדמותו ורמתו של התלמיד

התלמיד מתנסה בחומר הנלמד
בצורה אינטראקטיבית

הלומדה מתאימה את עצמה לקצב של התלמיד,
מעלה את רמת הלמידה ומוסיפה אתגרים

צור קשר

© 2020 כל הזכויות שמורות  לפסגה

design by: studio kukushka