הצוות

צוות פסגה כאן בשבילכם

המדריכים בפסגה הם בעלי ניסיון ורקע נרחב בהדרכת נוער ממסגרות שונות, בוגרי יחידות טכנולוגיות וסטודנטים למדעי המחשב ומקצועות ההנדסה. המדריכים שלנו עוברים הכשרה מקצועית פדגוגית טכנולוגית כהכנה לפתיחת שנת הלימודים ומשתתפים במפגשי הכשרה לאורך כל השנה. צוות פסגה כולו והרכזים בפרט, מלווים את המדריכים במהלך תקופת הלימודים ודואגים לעטוף כל מדריך וקבוצה, הן בהכוונה פדגוגית והן בעזרה טכנית.

עדי חן

עדי חן - מנהלת תוכן והדרכה

בעלת תואר ראשון בטכנולוגיות למידה מהמכון הטכנולוגי חולון (HIT). בעלת רקע וניסיון רב בניהול למידה ופיתוח הדרכה קלאסית ומתוקשבת עבור מגוון ארגונים

דודי מסינג

דודי מסינג - מנהל אשכול

בעל תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת חיפה. ניהל פרוייקטים חינוכיים וחברתיים במסגרות
שונות. בעל רקע עשיר בעבודה עם ילדים ובני נוער במגוון תחומים וחובב טכנולוגיה ומחשבים.

"הטכנולוגיה היא ההווה והעתיד. הנגשת הטכנולוגיה לקשת של גילאים ומגזרים מאפשרת תקשורת ומעורבות חברתית- קהילתית ומבטיחה התפתחות דינאמית ועמידה באתגרי המאה ה-21."

עופר אנגל

עופר אנגל - מנהל אשכול

בעל תואר ראשון במנהל עסקים, שימש כאחראי תכניות חינוכיות בקרן למורשת הכותל, בעברו ניהל פרויקטים חינוכים במסגרת תכנית "נעלה לירושלים", בעל רקע עשיר בפיתוח תכנים וניהול מדריכים.

"שפת האם שחסרה כיום לילדים היא שפת המחשבים. אני רואה שליחות עצומה בשילוב תכניות להעמקת הידע של תלמידים (צעירים ומבוגרים) כדי ללמד אותם מה נמצא "מאחורי הקלעים" של עולם הסייבר והמחשבים, ללמד כיצד הדברים עובדים ואיך ניתן לשלבם בכל תחומי החיים.

בתיה פונפדר

בתיה פונפדר - מנהלת תחום שירות לאומי וגיל הזהב

בעלת תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן. עסקה בחינוך
ילדים ובני נוער במסגרת השירות הלאומי. בעלת ניסיון ניהולי.

"אנו חיים בעולם מתפתח ומתקדם שמתבסס במידה רבה על טכנולוגיה. משכך-אני מוצאת חשיבות רבה בהנגשת הידע והכלים בתחום זה לתלמידים רבים ככל הניתן כבר מגיל צעיר, מה שתורם לבניית בטחונם העצמי, לתחושת המסוגלות וגם ליכולות שלהם בעתיד."

מני חורי

מני חולי - מפתח הדרכה

סטודנט לתואר ראשון בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה מהמכון הטכנולוגי בחולון. עסק בשנים האחרונות בתחום החינוך – הן בהוראת המתמטיקה והן בחינוך הבלתי פורמלי.

"הפער הקיים כיום בין מקצועות הטכנולוגיה לגיל הלמידה הוא עצום. תכנית 'פסגה סייבר' מאפשרת לסגור את הפער הזה על ידי חשיפה של תכנים טכנולוגיים מורכבים בהתאמה לחתך גילאים צעיר יותר. בעיניי כך צריך להראות עולם החינוך כבר בעתיד הקרוב."

צור קשר

  • צפו בערוץ היוטיוב
  • עקבו אחרינו בפייסבוק

© 2020 כל הזכויות שמורות  לפסגה